Російські спецслужби намагаються зірвати українсько-британські військові навчання

Росія намагається зірвати міжнародні військові навчання Warrior Watcher-2021, які пройдуть в червні на території України. Організацією підривної діяльності на території Одеської області займається Дмитро Фучеджі, який пропонує колишнім і діючим співробітникам одеської поліції взяти участь в підготовці акцій, спрямованих на зрив і дискредитацію українсько-британських навчань. Про це повідомило джерело в ГУ НП в Одеській області.

За наявною інформацією, екс-заступник начальника ГУ МВС в Одеській області Дмитро Фучеджі, якого обвинувачено в організації масових заворушень в Одесі в травні 2014 року і, який переховується в Росії, встановив контакт з колишніми і діючими співробітниками правоохоронних органів, з метою організації серії акцій з дискредитації і зриву військових навчань Warrior Watcher-2021. Зокрема, деякі співробітники отримали сценарії можливих акцій на території Одеської області і пропозицію залучити до участі в таких акціях представників кримінальних кіл. За повідомленням джерела, характер акцій і особистість самого Фучеджі не залишають сумнівів в тому, що такого роду ініціатива здійснюється під керівництвом спеціальних служб РФ. Крім того, аналогічна підривна діяльність зі зриву навчань може вестися і в інших регіонах України.

Нагадаємо, що колишній начальник міліції громадської безпеки Одеси Дмитро Фучеджі звинувачується в організації масових заворушень 2 травня, метою яких була дестабілізація регіону для подальшої окупації РФ під виглядом проголошення «Одеської народної республіки» за аналогією з уже окупованими на той час «ДНР» і «ЛНР ». Фучеджі особисто координував роботу проросійських бойовиків під час обстрілу прихильників євромайдану. З 3 по 6 травня 2014 року – виконував обов’язки начальника обласного УВС.

4 травня відпустив затриманих під час заворушень 2 травня проросійських бойовиків. 6 травня він був затриманий співробітниками прокуратури. Суд відправив Фучеджі під домашній арешт. 7 травня Фучеджі втік в Придністров’я. Пізніше переїхав до Росії і отримав громадянство РФ. Його брат є начальником поліції Тирасполя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *